سه شنبه, 20 فروردين 1398 01:59

راهنمای سفر به مشهد مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
ارسال نظر

راهنمای سفر به مشهد

 

شهر مشهد مقدس مهمترین مقصد زیارتی و گردشگری کشور است،

مشهد مقدس یکی از کلان شهر های بزرگ ایران اسلامی است که اماکن زیارتی و سیاحتی زیادی را در دل خود جای داده است که بسیاری از آنها برای زوار و گردشگرانی که وارد این شهر می شوند ناشناخته و یا کمتر شناخته شده است.

گستردگی شهر و پراکنده بودن اماکن زیارتی سیاحتی  در آن باعث شده است که سفر به مشهد برای بسیاری یک سفر راحت و بدون دغدغه نباشد مخصوصا اگر این سفر در ایام خاص صورت گرفته باشد.

زوار بسیاری را می بینیم که وسیله نقلیه خود را در ایام خاص فاصله ای دور تر از حرم پارک می کنند اما خود ما  نزدیک ترین نقطه به حرم مطهر جای پارک پیدا می کنیم.

پیدا کردن جای پارک نزدیک به حرم اگر چه باعث راحتی بیشتر می شود اما نکات مورد نیاز برای سفر به مشهد مقدس به همین یک نکته خلاصه نمی شود.

یکی از مهمترین مسائلی که زوار عزیز برای سفر به مشهد مقدس باید به آن توجه نمایند این است که تا می توانند اطلاعات خود از این شهر را بالا ببرند.

کسانی که خبره سفر هستند معتقدند لازمه یک سفر خوب و هوشمندانه داشتن پول زیاد نیست بلکه لازمه آن داشتن علم و آگاهی است.

علم و آگاهی باعث می شود که شما سفر هوشمندانه تری داشته باشید و در عین حالی که کمترین هزینه را صرف می کنید بیشترین لذت را کسب  و بهترین نتیجه را به دست بیاورید برای همین است که این جمله معروف شده است که سفر هوشمندانه نوعی ثرئتمندی است.

.

جهت مطالعه ادامه مطلب اینجا را کلیک فرمایید. 

 

 

ارسال نظر

لینک های سریع

آغاز

نجوه جمع آوری

راهنمای سفر به مشهد

 


سفر به <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>مشهد</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>نقشه <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>مشهد</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> با جزئیات

 

 

 

 

راهنمای جامع زیارتی سیاحتی مشهد مقدس

 

نقشه مشهد با جزئیات

جهت مشاهده نقشه آنلاین مشهد با جزئیات کامل اینجا را کلیک فرمایید

زائر گرامی
حضور شما در شهر بهشت را گرامی داشته و امیدواریم سفر خوبی برای شما و خانواده گرامیتان در شهر پاکی ها رقم بخورد.
در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات مفید و کاربردی شهر مقدس مشهد را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با برنامه ریزی دقیق حداکثر استفاده از زمان را ببرید.
 در راهنمای جامع زیارتی سیاحتی مشهد مقدس سعی ما بر این است که نکات مهمی که معمولا در راهنماهای سفر به مشهد مقدس بیان نشده است را بیان نمایم.


اطلاعات موجود به صورت میدانی جمع آوری شده و امکان خطا در آن به حداقل رسیده است اما شما چند درصد افزایش قیمت برای سال جدید را در نظر بگیرید.


زوار بسیاری در مشهد از ندانستن نرخ کرایه تاکسی ها، مسیر خطوط اتوبوس رانی، ندانستن اسم چهار راه ها و خیابان ها و اماکن زیارتی، سیاحتی، تجاری، تفریحی مشهد و... رنج می برند و حتی دچار هزینه های سنگین می شوند به طور مثال از حرم مطهر تا اخلمد 150 تا 270 هزار تومان هزینه پرداخت می کنند در صورتی که می توانند با مبلغ 11 هزار تومان از حرم مطهر به اخلمد تشریف ببرید و باز گردند! (اتوبوس و تاکسی) 

 

و اگر مایل بودید تمام مسیر را دربست طی کنید به جای اینکه از حرم مطهر تاکسی دربست بگیرید و نرخ 150 تا 270 هزار تومان پرداخت نمایید می توانید با دو تاکسی دربست ( از حرم تا پلیس راه قاسم آباد و از پلیس راه قاسم آباد تا اخلمد و بالعکس ) حداقل مبلغ 70 تا 190 هزار تومان صرفه جوئی نمائید.

هر زائری این راهنما را باید همراه خود داشته باشد

 

 

 دانلود رایگان راهنمای جامع زیارتی سیاحتی مشهد مقدس vhiklhd stv fi lain

 

تلگرام زندگی

 https://www.telegramz.ir

برچسب ها: راهنمای سفر به مشهد، راهنمای جامع زیارتی سیاحتی مشهد نقدس 

 vhiklhd stv fi lain lain

بالا


+ 30
+ 12
نرم افزار مدیر همراه عتبات
نرم افزار<b><b> مدیر همراه عتبات</b></b>دانلود رایگان کاربردی ترین راهنمای سفر به مشهد و کربلا فایل دانلود شده را در محیط اندروید اجرا نمایید لطفا توضیحات را مطالعه بفرمائید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 0 تومان
خواندن 27260 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 20 فروردين 1398 01:59

لطفا نظر خود در خصوص این مطلب را برای ما بنویسید، ما به همراهی شما برای ارتقاء سطح کیفی مطالب نیازمندیم

چیزی در اینجا بگو
نمادهای سمت چپ
شما مهمان هستید ( ثبت نام ؟ )
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

رسانه


+ 30
+ 12