ارسال نظر

 

 

1000000 ریال جایزه نقدی

 

ما در صدد جمع آوری اطلاعات مفید و کاربردی زوار عتبات عالیات در سفر به کربلای معلی هستیم اگر تجربه جدیدی دارید که قابلیت ارتقاء و بروز رسانی نرم افزار مدیر همراه عتبات را دارد زیر همین مقاله برای ما درج نمائید ما به بهترین پیشنهاد مبلغ 1000000 ریال معادل 100 هزار تومان (صد هزار تومان ) در تاریخ 22 دی ماه 1397 به عنوان جایزه اعطا خواهیم کرد.

 نکته اول: حتما ایمیل خود را درج نمائید تا در صورت برنده شدن به شما اطلاع رسانی شود.

نکته دوم: سه مرتبه به برنده از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد در صورت عدم پاسخ گوئی پس از 1 ماه از آخرین ایمیل ارسالی جایزه به نفرات بعدی تعلق خواهد گرفت

نکته سوم:  حق استفاده و بهره برداری از نظرات منتشر شده برای ما محفوظ می باشد.

نکته چهارم: اگر بعد از ارسال نظر با صفحه سفید مواجه شدید لطفا مجددا پیام را ارسال نکنید پیام شما دریافت شده است در حال رفع ایراد آن هستیم.

نکته پنجم: قوانین این قرعه کشی ممکن است تغییراتی داشته باشد همواره به این صفحه مراجعه و از آخرین قوانین منتشر شده مطلع گردید. چهار چوب قوانین ثابت خواهد ماند تا حقی از کسی زائل نشود

نکته ششم:  حضور شما در این قرعه کشی به معنای قبول تمام موارد فوق می باشد.

تا روز قرعه کشی هیچ کدام از نظرات ثبت شده منتشر نخواهد شد 

 

تجربیات سفر به کربلا

 نرم افزار 

بسیاری از هموطنان عزیز در سفر به کربلا در پی استفاده از تجارب دیگران در سفر به کربلا هستند، شاید یکی از علت های آن، ناامیدی از مطالب منتشر شده در اینترنت و برخی از نرم افزار های موجود در بازار است که تنها یک سری اطلاعات سطحی را در خود جمع آوری نموده اند باشد.

اکثر مطالب منتشر شده در این خصوص از جنبه کاربردی نمره مطلوبی را دریافت نمی کنند و برخی مطالب دیگر برای همه سودمند نیستند.

چرا باید از تجارب دیگران استفاده کنیم؟

تجربه سفر به کربلا

کسانی که خبره سفر هستند معتقدند که برای سفر به پول زیادی نیاز نیست  و علم و تجربه سودمند ترین ابزار سفر است.

آنها معتقدند که سفر هوشمندانه نوعی ثروتمندی است برای همین تا می توانند اطلاعات خود را از طریق دوستان و آشنایان، سایت های مختلف ولو به زبان های دیگر بالا می برند و با هزینه کم بیشترین بهره مندی را می برند.

اگر شما هم معتقد هستید که سفر باید هوشمندانه باشد ما به شما نرم افزار مدیر همراه عتبات را پیشنهاد می کنم.

این نرم افزار در بخش سفر به عراق دو بخش مجزا دارد بخش مطالب کاربردی و بخش مطالب مطالعاتی که شما را در سفر به کربلا خبره خواهد کرد.

در بخش سفر به مشهد مقدس هم شما می توانید سفر به مشهد مقدس را با استفاده از این نرم افزار برای خود پربارتر و لذت بخش تر نمائید.

این نرم افزار برای تلفن ها و تبلت های اندرویدی تهیه و منتشر شده است و ما به شما پیشنهاد می کنیم در سفر به مشهد مقدس و کربلای معلی حتما از آن استفاده نمائید.

راهنمای سفر به کربلا و راهنمای سفر به مشهد مقدس در یک نرم افزار گنجانده شده است و با پشتیبانی 24 ساعته پاسخگوی نیازهایتان خواهد بود

این نرم افزار را می توانید از باکس پائین همین صفحه دانلود نمائید

 

برچسب ها: کربلا, سفر به کربلا, کربلا, تجربیات سفر به کربلا, j[vfdhj stv fi ;vfgh,تجربه سفر به کربلا, j[vfi stv fi ;vfgh,

 

تلگرام زندگی

https://www.telegramz.ir

 

 

..


+ 45
+ 14
نرم افزار مدیر همراه عتبات
نرم افزار<b><b><b><b> مدیر همراه عتبات</b></b></b></b>دانلود رایگان کاربردی ترین راهنمای سفر به مشهد و کربلا فایل دانلود شده را در محیط اندروید اجرا نمایید لطفا توضیحات را مطالعه بفرمائید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 0 تومان
خواندن 453 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 08 آبان 1397 20:32

لطفا نظر خود در خصوص این مطلب را برای ما بنویسید، ما به همراهی شما برای ارتقاء سطح کیفی مطالب نیازمندیم

چیزی در اینجا بگو
نمادهای سمت چپ
شما مهمان هستید ( ثبت نام ؟ )
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

رسانه


+ 45
+ 14