ارسال نظر

 

مدت ها بود که می خواستم در خصوص مواد مخدر و مبارزه با آن بنویسم اما مشغله های فراوان درسی و فکری مانع این امر مهم شده بود تا اینکه کشف اخیر محموله مواد مخدر در شمال کشور توجه ام را به خود جلب کرد و مهیای نوشتن شدم.

از آنجایی که حدود یک ماه از نزدیک شاهد مبارزه با قاچاق مخصوصا مواد مخدر و از طرفی در مسائل فرهنگی ورود داشته ام امیدوارم این مطالب مفید واقع گردد

جهت مطالعه این مقاله بر روی لینک ذیل کلیک فرمایید

راه کار های عملی مبارزه با قاچاق مواد مخدر

دغدغه مبارزه به تنهایی کافی نیست

باید احساس تکلیف همگانی شود

کار عملی مستمر می خواهد

 


مبارزه با قاچاق مواد مخدر

 

بخش اول

دشمنان قسم خورده ما لحظه ای را هم برای ضربه زدن به این انقلاب را از دست نمی دهند.

در این مسیر تجارب فراوانی را هم کسب نموده اند ترویج فساد اخلاقی برای نابودی آندلس و ترویج اعتیاد برای به زانو درآوردن چین و... .

جوانان هر کشور سرمایه های آن کشور هستند که در زمان صلح باعث بالندگی و پیشرفت و در زمان جنگ مانع شکست و ... می شوند.

باید باور کنیم، دشمن ما که خوی استکباری دارد در حال استفاده کردن ابزاری از این موضوع برای زمین زدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

داشتن دغدغه مبارزه با قاچاق مخصوصا از نوع مواد مخدر کافی نیست بلکه باید آن را به عنوان یک بحران مورد مداقه قرار داد و راهکارهای عملی، بروز و رو به رشد برای مبارزه با آن اتخاذ کرد.

باید کمیته بحران تشکیل داد و و در ۳۶۵ روز سال به فکر مبارزه بود.

هفته مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی فرصت کافی برای فرهنگ سازی و مبارزه جدی با مواد مخدر نیست بلکه مبارزه دائمی را می طلبد. 

در جلسه ای که با حضور ماموران نیروی انتظامی و تعدادی از مسئولین یکی از شهرهای جوان کشور تشکیل شده بود، اتفاق عجیبی افتاد! یکی از مامورین کلانتری که مسئول مبارزه با مواد مخدر بود با حالت خاصی مالامال از حس مسئولیت پذیری و تکلیف گفت: ما باید مبارزه با مواد مخدر را جدی بگیریم آمارها بالارفته و ... و ممکن است فردا فرزندان خود ما هم گرفتار شوند دیدم یک بی توجهی معنا داری نسبت به گوینده این کلام در جلسه حاکم شد! مشکل اینجا بود که اکثر اعضای حاضر در جلسه فقط دغدغه داشتند اما به موضوع به عنوان یک بحران نگاه نمی کردند! 

در قدم اول در هر استان و در پی آن هر شهری یک کمیته و کارگروه برای مبارزه با مواد مخدر تشکیل شود و ماهانه حداقل ۲ جلسه تشکیل دهد و برای مبارزه با مواد مخدر و قاچاق به صورت بروز برنامه ریزی و فعالیت ها را رصد و پیگیری نماید. مبارزه با مواد مخدر باید به صورت عملی در ۲ بخش عملی و فرهنگی به صورت همزمان و موازی انجام پذیرد. در مقالات بعدی به توضیح موارد فوق خواهیم پرداخت انشاء الله

تلگرام زندگی

 

لینک کوتاه  شده این مقاله جهت انتشار بهتر

http://goo.gl/KNvajc


+ 2
+ 3
خواندن 1172 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 تیر 1395 13:05

لطفا نظر خود در خصوص این مطلب را برای ما بنویسید، ما به همراهی شما برای ارتقاء سطح کیفی مطالب نیازمندیم

چیزی در اینجا بگو
نمادهای سمت چپ
شما مهمان هستید ( ثبت نام ؟ )
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

رسانه


+ 2
+ 3